Will be announced later

Will be announced later

ZOOM / MS TEAMS

About the event

Запрошуємо Вас і Ваших студентів взяти участь в щорічній Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «СТАН, ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ», яка відбудеться в квітні 2022 року на базі навчально-наукового інституту комп'ютерних систем і технологій "Індустрія 4.0" Одеської національної академії харчових технологій.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА. Форма участі в конференції - дистанційна (онлайн) з використанням програми ZOOM або TEAMS. .

Після проведення конференції буде видано електронний збірник всіх її матеріалів.

Увага! Оригінальність тексту статті не менше 70%. Прийняті до публікації матеріали видаються в авторській редакції.

≡ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ (СЕКЦІЇ) ≡

1. Математичне і комп'ютерне моделювання складних процесів

2. Управління, обробка та захист інформації

3. Нові інформаційні технології в освіті

4. Проектування інформаційних систем та програмних комплексів

5. Комп'ютерні телекомунікаційні мережі та технології

6. Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем

7. Комп'ютерні ігри і WEB-дизайн

Контакти для довідок

Телефони: (048) 712-40-00

e-mail: konfstud721@gmail.com

Детальніше про конференцію та вимоги до оформлення тез будуть дотупні на сторинці:

Запрошуються фахівці, вчені, викладачі, аспіранти та студенти в області IT. Всі матеріали конференції будуть викладені на академічний репозитарій з можливістю подальшого цитування в наукометричних базах.